První poločas vyšel lépe Slavii. Úvodní dva góly zápasu vstřelil Daniel. Obě navíc téměř ze stejného prostoru. Jeho druhý gól navíc nešťastně tečovala obrana Sparty. Za stavu 2:0 pro Slavii měla Sparta možnost snížit z desítky, ale Gabčo trefil tyč. Domácí se nakonec dočkali těsně před půlí, kdy Karpiaka prostřelil Angellot.

Po přestávce přišla velká chyba sparťanského brankáře Rakvaaga, který se nechal oběhnout Joštem, a ještě ho fauloval v pokutovém území. Uviděl červenou kartu a nařízenou penaltu proměnil Záruba. Chvíli poté utekl domácí obraně hostující Sláma, který vymetl šibenici Gerčákovy brány a zvýšil už na 4:1.

Sparta vstala z "mrtvých" v poslední desetiminutovce základní hrací doby. Dva góly při power play obstarali Angellot a Brahimi. Ve 39. minutě pak po přihrávce Angellota srovnal do prázdné brány Maicon. Osmašedesát vteřin před koncem druhé půle ale Brahimi pošesté fauloval. Na desítku se proti Gerčákovi postavil slávista Daniel, ale brankář Sparty ho vychytal a zápas šel do prodloužení.

V něm Sparta dokonala velký obrat, když ve 43. minutě parádní ranou překonal Brahimi Karpiaka - 5:4. V prodloužení ale souboj neskončil. V poslední minutě Slavia využila power play. Po přihrávce Daniela vyrovnal na 5:5 Karpiak. V penaltovém rozstřelu sparťané zvítězili 4:3, rozhodující penaltu vstřelil Křivánek. Sparta vede v sérii 2:1.