U19 Česká republika – Slovensko 4:0 (1:0)
Branky
: 9. Novák, 27. Knobloch, 35. 40. Janouš.
Česká republika: Muknšnábl (Džudža) – Novák, Šmíd, Hynek, Vik, Knobloch, Rybař, Vojtíšek, Pytlíček, Durek, Janouš, Hajaš, Koňa. Trenér Martin Brůna.

Ohlas trenéra Martina Brůny: „Utkání se Slovenskem se nám výsledkově i herně vydařilo. Pozměněná sestava oproti úvodnímu utkání byla po většinu utkání ve výrazném držení míče a byli jsme to my, kdo diktoval tempo hry. Bohužel poločasové skóre bylo pouze 1:0. Kluci zahazovali jednu velkou šanci za druhou. Nedokázali jsme proměnit i ty největší šance. Trpělivě jsme však kombinovali a kluky jsem stále nabádal, že musí finální fázi řešit na sto procent a dohrávat všechny situace. Bohužel slovenský brankář byl v tomto utkání oporou hostů a až ve druhé půli jsme se uklidnili brankou na 2:0. Poté kluci pokračovali v aktivní hře a ta přinesla další dvě branky. Utkání mělo skončit daleko vyšším rozdílem, ale výsledek 4:0, a tudíž první výhru nově složeného týmu, považuji za velmi důležitou pro sebevědomí našich hráčů a chuť do další práce.“

Konečné pořadí U19

Pos.TeamMP+-Pts
1 HUN U19 2 7 5 6
2 CZE U19 2 8 5 3
3 SVK U19 2 1 6 0

Ženy Česká republika – Slovensko 4:1 (4:1)
Branky
: 7. Jílková, 11. Šturmová, 14. Špičková, 18. Odehnalová – 12. Wienerová.
Česká republika: Kuglerová (Roháčková) – Odehnalová, Hýlová, Bulavová, Sedlačíková, Skálová, Vojtková, Kabourková, Honková, Beštová, Jílková, Šturmová, Špičková. Trenér Michal Odehnal.

Ohlas trenéra Michala Odehnala: "Dnešní zápas byl úplně jiný než nedělní, protože hra obou soupeřů se výrazně lišila. Dalším rozdílem bylo i to, že jsme nastoupili ve třech čtyřkách. S výsledkem jsme spokojeni, ale hra nebyla úplně dle našich představ. Zkoušeli jsme nové věci, na kterých budeme muset ještě zapracovat a neustále se v nich zdokonalovat."