Vlci se soupeře nezalekli a ujali se poločasového vedení 1:0 po střele Hansla.

Do druhé půle nastoupili mladíci Helasu a zle zatápěli obraně Vlků. Po pár minutách se na hřiště dostali mázáci a Davidovi Cupákovi se podařilo propálit vše, co mu stálo v cestě. Jenže o chvíli později se z otočky se parádně trefil Havlín a rázem to bylo 2:1. Pak si Helas vzal oddechový čas a začal hrát Power play. Zamkl soupeře před jeho brankou, ale brankář vlků Pšurný byl famózní a likvidoval jednu střelu za druhou, aby následně padla branka na druhé straně a Vlci odskočili na rozdíl dvou branek.

V závěru utkání při Power play Vlci vystihli rozehrávku a řítili se sami dva na prázdnou branku, když na půlce se snažil hráč Helasu faulem zabránit další brance. To se mu nepodařilo a po skvělé výhodě při 5 AKU faulu, kterou poskytl Tomáš Sýkora hosté zakončili do prázdné branky na konečných 4:1.

Žabinští Vlci Brno - Helas Brno 4:1 (1:0) 80 diváků