28. 2. 2021

VÝSLEDKY: Druhé brněnské derby vyhrál jednoznačně Helas

Podívejte se na program a výsledky čtvrtého únorového týdne v 1. FUTSAL lize.

Program 1. FUTSAL ligy – 4. únorový týden

SK Slavia Praha – Svarog FC Teplice 3:5 (2:3)
Branky: 4. Ševčík (Ostrák), 19. Leovski, 25. Ostrák (Ševčík) – 2. Claudio, 17. Guti, 20. Adriano (Deco), 38. Adriano, 40. Salla (10m pk).

SK Olympik Mělník – FC Rapid Ústí n. L. 5:4 (2:2)
Branky: 5. Šustr, 14. Šustr (Lehner), 27. Hrdý (Kalabis), 28. Šup, 40. Šup – 3. Výborný (Jelínek), 15. Zajíček (Rozboud), 25. Rozboud, 39. Výborný (Jelínek).

FK Chrudim – FTZS Liberec 8:2 (4:1)
Branky: 6. Felipe, 11. Yuri (Felipe), 12. Éverton (Doša), 20. D. Drozd (Éverton), 24. Yuri (Litviněnko), 26. D. Drozd (Yuri), 35. Felipe (Litviněnko), 39. Yuri (Slováček) – 5. Henzl (Vobořil), 27. Šisler (Baláž).

SK Dynamo PCO České Budějovice – FC Démoni Česká Lípa 3:2 (1:0)
Branky: 4. J. Hric (Hrbáč), 28. J. Hric (Sláma), 37. Benát – 35. Hrubý (pen.), 37. Rott.

SK Interobal Plzeň – AC Sparta Praha 5:1 (4:0)
Branky: 5. Vnuk, 8. Seidler (Holý), 13. Rick (Vnuk), 19. Buchta (Vnuk), 35. Rešetár – 39. Kozár (vla.).

SK Dynamo PCO České Budějovice – SK Interobal Plzeň 2:11 (0:6)
Branky: 33. Sláma (D. Hric), 34. Pouzar (D. Hric) - 2. Holý (Vnuk), 3. Vahala (Kozár), 7. Kozár (Vnuk), 12. Šrajt (Künstner), 16. Holý (Vnuk), 20. Zdráhal (Šrajt), 21. Holý (Vnuk), 27. Vnuk (Holý), 31. Vnuk (Holý), 39. Holý (Rešetár), 39. Štrajt (Vnuk).

SK Slavia Praha – FC Rapid Ústí n. L. 5:5 (3:2)
Branky: 15. Vaktor (Sláma), 18. Sita (Jošt), 20. Jošt (Záruba), 32. Ševčík (Ostrák), 32. Záruba (Jošt) – 3. Tichý (Jelínek), 7. Zajíček (Čapek), 21. Jelínek (Tichý), 22. Jelínek (Tichý), 23. Rozboud.

Svarog FC Teplice – FK Chrudim 2:0 (0:0)
Branky: 28. Deco (Guti), 40. Paulinho.

SK Olympik Mělník – FC Démoni Česká Lípa 5:0 (2:0)
Branky: 1. Kalabis (Hrdý), 3. Moravec, 39. Žežulka, 40. Hrdý, 40. Nedostup.

Žabinští Vlci Brno – Helas Brno 2:9 (0:5)
Branky: 24. Mezník (Hromek), 25. Starý (Pšurný) – 5. D. Cupák (Sznapka), 13. Poul, 13. Sznapka (Poul), 18. Doubravský (Svoboda), 19. Svoboda, 25. D. Cupák (Šarközy), 31. Presl (Doubravský), 35. Poul, 36. Matyska (Doubravský).

Tabulka