22. 1. 2023

VÝSLEDKY: Nedělní vítězství Absolutu i Bohemians

Máme pro vás výsledky zápasů 16. kola 2. Futsal ligy západ a 14. kola 2. Futsal ligy východ.

Výsledky zápasů 2. Futsal ligy

| PÁTEK 20. ledna

FC Betis Kadaň - FC Malibu Mladá Boleslav 9:2 (4:0)
Branky: 4. Novák (Süssmilch), 16. Hrdinka (Schreiner), 17. Hrdinka, 20. Janeček (Süssmilch), 21. Schreiner (Janeček), 25. Kaidl, 26. Hrdinka (Janeček), 32. Frajt, 40. Schreiner – 30. Polanka (Maryška), 31. Vaněk.

FC Jerigo 1994 Plzeň - FC Baník Chomutov 2:6 (2:1)
Branky: 2. Bodnaruk, 11. Vitouš (Frémund) – 11. P. Nový (Krok), 34. Kasal, 36. Doleček, 38. Šlégr, 39. Doleček, 40. Kadlec (Doleček).

FC Pramen Havlíčkův Brod - AC Gamaspol Jeseník 5:2 (3:1)
Branky: 8. Karlík (Henek), 13. Henek (Fikar), 18. Pabousek, 33. Fikar (Beránek), 40. Fikar – 5. Mráz (Vavrač), 39. Vavrač (Žák).

SK Amor Kloboučky Vyškov - FC Atraps Modřice 3:5 (1:1)
Branky: 10. Mikeš, 23. Rus (Pešta), 39. Tichý – 11. Urbánek (Pavliš), 25. Žáček (Krejčíř), 30. Krejčíř (Žáček), 38. Urbánek, 39. Ferby.

FC Baník Ostrava - Helas Brno B 3:3 (0:0)
Branky: 30. Frebort (Nieslanik), 39. Repa (Polášek), 40. Frebort (Nieslanik) – 30. Matyska (Lidmila), 32. Táborský (Šperna), 38. Šperna (Matyska).

Žabinští Vlci Brno - FC Tango Hodonín 6:6 (3:0)
Branky: 15. Řezník (Chráscina), 16. Chráscina (Chroust), 19. Havlín (Hansl), 26. Chráscina (Večeřa), 29. Koutný (Chráscina), 38. Chráscina (Chroust) – 25. Šebesta (Ťok), 31. Čech (Šebesta), 33. Čech (Ťok), 34. Šebesta (Čech), 35. Čech (Šebesta), 40. Šebesta (Čech).

Morgan Commando Teplice - FK Kladno 3:3 (2:1)
Branky: 11. Memeti (Cibrik), 19. Krátký (Jeronimo), 35. Memeti – 4. Kaválek (Šnídl), 36. Kaválek, 39. Kaválek (Vašák).

| NEDĚLE 22. ledna

TJ FC Dalmach Turnov - Absolut Černý Dub 2:4 (1:1)
Branky: 5. Svoboda, 27. Špína – 6. Staněk, 26. Janák, 29. Hrachovec, 31. Staněk.

Bohemians Praha 1905 - FK BOCA Chotěboř 7:3 (4:1)
Branky: 2. Holub (Ploc), 4. Nekvasil (Hruška), 11. Holub (Kosina), 18. Hruška (Nekvasil), 33. Hořák (Brejcha), 34. Kosina (Holub), 34. Kosina (Ploc) – 20. Holub (vla.), 24. Kubica (Novotný), 38. Klimeš.

Konečné pořadí základní části 2. Futsal ligy východ

Rk. Tým Záp + 0 - Body
1. Žabinští Vlci Brno 14 11 2 1 35
2. FC Tango Hodonín 14 8 3 3 27
3. FC Baník Ostrava 14 7 3 4 24
4. Helas Brno B 14 6 2 6 20
5. SK Amor Kloboučky Vyškov 14 6 0 8 18
6. AC Gamaspol Jeseník 14 5 2 7 17
7. FC Pramen Havlíčkův Brod 14 4 2 8 14
8. FC Atraps Modřice 14 1 2 11 5