10. 10. 2021

VÝSLEDKY: Nejzbach vyhrál šlágr kola v Olomouci

Podívejte se na výsledky zápasů třetího kola 2. Futsal ligy západ a prvního kola 2. Futsal ligy východ.

Výsledky 2. Futsal ligy

| PÁTEK 8. října

Wizards DDM Praha 10 - FC Malibu Mladá Boleslav 5:2 (3:1)
Branky: 1. Chalupa, 9. Maryška (vla.), 20. Vácha (Blažek), 31. Blažek (Čechura), 36. Černohorský (Urych) – 20. Čechura (vla.), 36. Novák (Maňas).
______________________

FC Baník Ostrava - SK Amor Kloboučky Vyškov 6:4 (3:1)
Branky: 9. Blahuta, 17. Polášek, 20. Kozelský, 27. Maleňák, 32. Blahuta, 39. Dziuba – 4. Mikeš (Nový), 28. Mikeš, 30. Horvath, 34. Nový. 

FC Atraps Modřice - FC Tango Hodonín 4:5 (1:1)
Branky: 2. Danko, 23. Bělák, 25. Aoki (Selyvonenko), 26. Danko – 10. Beneš (Benda), 23. Benda (Michalec), 24. Buc, 33. Michalec (Sopůšek), 36. Benda.

| SOBOTA 9. října

Boca Juniors Krupka - Morgan Commando Teplice 11:3 (7:0)
Branky: 3. Tavares Dos Santos Viktor (Knor), 5. Cibrik (Taverna), 7. Cardeal De Jesus Caio Cesar, 13. Knor (Taverna), 16. Goes Conceicao Fradick Fernando, 18. Šebek (Goes Conceicao Fradick Fernando), 19. Goes Conceicao Fradick Fernando (Cardeal Des Jesus Caio Cesar), 25. Cardeal De Jesus Caio Cesar, 26. Cardeal De Jesus Caio Cesar (Šebek), 28. Salák, 40. Šebek (Goes Conceicao Fradick Fernando) – 28. Zigmund, 31. Ruda (pen.), 40. Zigmund.

FC Baník Chomutov - FK GMM Jablonec n. N. 13:11 (7:7)
Branky: 1. Jelínek (Dolechek), 3. Gedeon, 4. Gedeon (nový), 7. Dolechek (Gedeon), 8. Dolechek (Gedeon), 10. Dolechek (Jelínek), 14. Nový (Gedeon), 22. Gedeon (Holman), 28. Jamrich, 29. Jamrich (Gedeon), 30. Jamrich (Nový), 31. Novák (Nový), 37. Jamrich – 1. Mečíř (Vlach), 3. Jákl (Haunold), 6. Mečíř (Mečíř), 12. Jákl (Kukla), 15. Mečíř (Mečíř), 15. Vlach (Mečíř), 20. Mečíř, 28. Mečíř (Vlach), 33. Vlach (Jákl), 34. Vlach (Haunold), 36. Vlach (Mečíř). 

FC Jerigo 1994 Plzeň - FK Boca Chotěboř 5:4 (3:3)
Branky: 1. Šebek, 16. Šebek (Kristl), 18. Šebek (Pavlíček), 31. Rous (Frémund), 37. Šebek (10 m kop) – 2. Staněk (Formáček), 7. Staněk (Formáček), 13. Formáček (Staněk), 29. Tichý (Staněk).

| NEDĚLE 10. října

TJ FC Dalmach Turnov - Absolut Černý Dub 0:7 (0:4)
Branky: 3. Hrachovec, 14. Pasecký, 15. Tůma, 18. Tůma, 23. Kuna, 39. Švec, 40. Pasecký.

TJ Spartak Perštejn - FK Kladno 4:1 (1:0)
Branky: 8. Krok, 21. Krstič (Krok), 31. Bulatovič (Kiliján), 39. Krstič (Bulatovič) – 36. Vokoun (Verner).
______________________

SKUP Olomouc - 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto 2:6 (0:1)
Branky: 34. Skřivan (J.), 39. Skřivan (J.) – 16. Michal (Lukáš), 26. Štanglica, 29. Slavík (Rajnoch), 33. Gerčák, 35. Štanglica, 36. Novotný (Štanglica).