16. 10. 2021

VÝSLEDKY: Nejzbach ztratil hned ve 2. kole. Obral ho Vyškov

Podívejte se na výsledky zápasů čtvrtého kola 2. Futsal ligy západ a druhého kola 2. Futsal ligy východ.

Výsledky zápasů 2. Futsal ligy

| ČTVRTEK 14. října

FC Tango Hodonín - SKUP Olomouc 6:6 (5:5)
Branky: 9. Buc (Sopůšek), 10. Jakubíček (Vanda), 11. Vintrlík (Vanda), 12. Hynek (Beneš), 20. Beneš, 25. Janulík (Hynek) – 6. Brázdil (M. Janečka), 14. Lošťák (Zapletal), 14. J. Šipka (Zapletal), 17. J. Šipka (Skřivan), 19. Skřivan (Lošťák), 33. Lošťák (Fialka).

| PÁTEK 15. října

Morgan Commando Teplice - GMM Jablonec n. N. 9:10 (5:5)
Branky: 9. Ruda, 10. Batelka, 14. Krátký, 18. Krátký, 19. Chabr, 23. Kasal, 26. Formánek, 30. Ruda, 31. Šedina – 3. Mečíř, 4. Mečíř, 12. Mazánek, 17. Kraus, 20. Vlach, 25. Mečíř, 32. Kraus, 32. Mečíř, 33. Mečíř, 37. Mečíř.

FK Kladno - Boca Juniors Krupka 2:4 (1:2)
Branky: 11. Bejbl (Zieber), 33. Tetour (Zieber) – 15. Knor, 19. Fradick, 23. Knor (Šebek), 25. Šebek (Memeti).

FK Boca Chotěboř - FC Baník Chomutov 2:1 (0:0)
Branky: 24. Staněk (Moravec), 26. Koutný – 32. Novák (Šlégr).

Absolut Černý Dub - Wizards DDM Praha 10 4:4 (3:3)
Branky: 12. Kadlec, 15. Sova (Pacholík), 16. Kadlec (Staněk), 23. Kadlec (Pacholík) – 7. Šafář (Černohorský), 10. Urych, 18. Vácha (Tomek), 28. Chalupa (Šafář).
______________________

FC Baník Ostrava - FC Atraps Modřice 5:0 (2:0)
Branky: 7. Polášek (Stebel), 20. Maleňák, 24. Dziuba, 26. Polášek (Frebort), 37. Maleňák.

| SOBOTA 16. října

FC Malibu Mladá Boleslav - TJ Spartak Perštejn 3:6 (1:5)
Branky: 16. Machů (Volf), 26. Novák (Maňas), 30. Machů (Novák) – 4. Bulatovič (Šlégr), 5. Krstič (Veljkovič), 6. Chmelan (Šlégr), 8. Krstič (Veljkovič), 16. Chmelan (Veljkovič), 29. Chmelan (Veljkovič).

FC Jerigo 1994 Plzeň - TJ FC Dalmach Turnov 5:2 (2:2)
Branky: 2. Šebek, 7. Trojovský (J. Rous), 29. Pekník (O. Vitouš), 31. Šebek (O. Vitouš), 39. Lenk – 4. Randák (D. Hurt), 8. Krejčík (Randák).
______________________

SK Amor Kloboučky Vyškov - 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto 3:3 (2:0)
Branky: 5. Rozehnal (Mikeš), 12. Rozehnal (Mikeš), 23. Obruča (Tichý) – 22. Ráliš (Novák), 25. Ráliš, 34. Novák (Gerčák).