21. 11. 2021

VÝSLEDKY: Perštejn pokračuje dál na vítězné vlně. Hodonín přestřílel SKUP

Podívejte se na program a výsledky zápasů devátého kola 2. Futsal ligy západ a sedmého kola 2. Futsal ligy východ.

Program a výsledky zápasů 2. Futsal ligy

| STŘEDA 17. listopadu

SK Amor Kloboučky Vyškov - FC Tango Hodonín 3:5 (1:4)
Branky: 6. Obruča (Handlíř), 29. Obruča (Pešta), 35. Rozehnal (Handlíř) – 2. vlastní, 6. Bohun (Vanda), 12. Sopůšek, 20. Sopůšek (10 m kop), 40. Čech.

| ČTVRTEK 18. listopadu

FK Kladno - FC Malibu Mladá Boleslav 8:2 (8:2)
Branky: 1. Šnídl (Kaválek), 7. Vašák (Stejskal), 8. Kaválek (Šnídl), 9. Bejbl (Zieber), 11. Stejskal (Jiránek), 12. Šnídl, 13. Šnídl (Vašák), 17. Šnídl (Kaválek) – 16. Matouš (Maryška), 20. Matouš (Mašek).

| PÁTEK 19. listopadu

FK GMM Jablonec n. N. - TJ FC Dalmach Turnov 4:5 (3:4)
Branky: 1. J. Mečíř (Mazánek), 9. P. Mečíř, 12. Mazánek (J. Mečíř), 21. Mazánek – 8. Svoboda (Prokopec), 12. Hurt (Novák), 12. Randák (Hurt), 17. Svoboda (Bakeš), 24. Randák (Novák).
____________________

1.FC Nejzbach Vysoké Mýto - SK Amor Kloboučky Vyškov 5:0 (2:0)
Branky: 5. Novotný, 17. Novák (Rajnoch), 35. Brychta (Velinský), 37. Novotný, 38. Novotný (Štanglica).

FC Atraps Modřice - FC Baník Ostrava 5:6 (2:1)
Branky: 7. Slováček, 18. Ryšavý (Tylč), 27. Ryšavý (Urbánek), 28. Fodor (Ryšavý), 38. Ryšavý - 20. Potůček, 24 Dziuba (Krakovčík), 35. Krakovčík (Kozelský), 38. Maleňák (Kozelský), 39. Maleňák, 39. Maleňák (Dziuba). 

| SOBOTA 20. listopadu

FC Baník Chomutov - FC Jerigo 1994 Plzeň 5:4 (2:1)
Branky: 10. Minařík (Špicar), 12. Nový (Kibal), 24. Špicar (Holman), 30. Svoboda (Nový), 32. Doleček (Kibal) – 7. Pekník (Vitouš), 31. Blažejovský (Kristl), 37. vlastní, 38. Kristl.

Boca Juniors Krupka - Wizards DDM Praha 10 6:3 (2:1)
Branky: 18. Caio (Fradick), 20. Fradick, 26. Caio (Fradick), 31. Knor (Freitas), 36. Freitas (Taverna), 37. Fradick (Caio) – 12. Vaněk (Vácha), 27. Škirych, 33. Škirych.

Morgan Commando Teplice - Absolut Černý Dub 3:5 (0:1)
Branky: 23. Krátký (Ruda), 26. Batelka (Kasal), 28. Krátký (Benda) – 18. Staněk (Ďurica), 23. Kuna (Pacholík), 30. Pacholík, 31. Hrachovec, 39. Švec (Hrachovec).

| NEDĚLE 21. listopadu

TJ Spartak Perštejn - FK Boca Chotěboř 6:2 (0:0)
Branky: 25. Chmelan (Krok), 25. Chmelan, 28. Veljkovič (Bulatovič), 34. Chmelan (Bachor), 35. Kiliján (Bachor), 39. Kiliján (Krstič) – 28. Klimeš (Vymetal), 35. Klimeš.
____________________

SKUP Olomouc - FC Tango Hodonín 7:8 (2:4)
Branky: 3. Brázdil (Lošťák), 11. Tilkeridis (Zapletal), 21. Lošťák (M. Janečka), 24. Lošťák (Tilkeridis), 26. Tilkeridis (Lošťák), 31. Tilkeridis (M. Janečka), 35. Lošťák (Brázdil) – 5. Bohun, 11. Sopůšek, 19. Ťok, 20. Bohun, 36. Čech, 38. Sopůšek, 39. Ťok, 40. Čech.