16. 6. 2018

VÝSLEDKY: Tequilky Chlebičov vyhrály titul!

V ostravské hale Sareza proběhlo v sobotu Mistrovství České republiky žen ve futsalu 2018.

VIDEA ZE ZÁPASŮ NAJDETE ZDE

Výsledky základní části

FC Baník Ostrava – Tequilky Chlebičov 0:0

FC Tango Hodonín – Nástěnky Brno 2:2
14. Kubicová, 22. Horáčková – 7. Soušková, 11. Odehnalová

SK Olympie Rakovník – FCA Liberec 0:0

SK Interobal Plzeň – Slavia Sokol Vysočany 0:1
18. Sladká

FCA Liberec – FC Baník Ostrava 2:0
7. Lacinová, 11. Svobodová

Nástěnky Brno – SK Interobal Plzeň 3:1
16. Soušková, 20. Honková, 22. Šimková – 7. Beštová

Tequilky Chlebičov – Olympie Rakovník 2:0
18. Antalíková, 20. Stanjurová

Slavia Sokol Vysočany – FC Tango Hodonín 1:0
22. Bartovičová

SK Olympie Rakovník – FC Baník Ostrava 2:2
1. a 23. K. Dubcová – 18. Bulavová, M. Dubcová. Pokutové kopy: 1:2

FC Tango Hodonín – SK Interobal Plzeň 1:4
23. Podrazilová – 15. a 20. Beštová, 21. Kupilíková, 24. Hanzlíková

FCA Liberec – Tequilky Chlebičov 1:1
6. Lacinová – 9. Černá. Pokutové kopy: 4:3

Nástěnky Brno – Slavia Sokol Vysočany 3:0
6. Soušková, 16. Soquessa, 19. Honková

Pořadí základní skupin

Skupina A
1. FCA Liberec 3 1 2 0 3:1 5
2. Tequilky SK V. Chlebičov 3 1 2 0 3:1 5
3. FC Baník Ostrava 3 0 2 1 2:4 2
4. SK Olympie Rakovník 3 0 2 1 2:4 2
O pořadí týmů se stejným bodovým ziskem rozhodly pokutové kopy.
Skupina B
1. Nástěnky Brno 3 2 1 0 8:3 7
2. Slavia Sokol Vysočany 3 2 0 1 2:3 6
3. SK Interobal Plzeň 3 1 0 2 5:5 3
4. FC Tango Hodonín 3 0 1 2 3:7 1

 

Výsledky play off

Zápas o 7. místo: Olympie Rakovník – FC Tango Hodonín 4:2
2. Jungová, 8. Lodeová, 14. Beránková, 22. Vacíková – 12. Kubicová, 23. Waltrová

Čtvrtfinále 1: Tequilky Chlebičov – SK Interobal Plzeň 2:2, pk 4:3
14. Antalíková, 20. Černá - 9. Ziateková, 24. Slovenkaiová

Čtvrtfinále 2: Slavia Sokol Vysočany – FC Baník Ostrava 1:3
23. Nerudová - 14. a 20. K. Dubcová, 24. M. Dubcová

Zápas o 5. místo: SK Interobal Plzeň – Slavia Sokol Vysočany 0:0, pk 3:1

Semifinále 1: FCA Liberec – FC Baník Ostrava 0:5
- 1. a 17. M. Dubcová, 9. a 21. Bulavová, 10. K. Dubcová

Semifinále 2: Nástěnky Brno – Tequilky Chlebičov 0:1
24. Černá

Zápas o 3. místo: FCA Liberec – Nástěnky Brno 5:1
8., 17. a 21. Mikysková, 12. Lacinová, 12. Brázdová – 14. Strnadelová

Finále: FC Baník Ostrava – Tequilky Chlebičov 1:5

18. K. Dubcová - 5. Schwarzerová, 14. a 22. Antalíková, 29. Bednaříková, 30. Waszutová

SESTAVA MISTRYŇ - Tequilky SK Viktoria Chlebičov: Petra Pospíšilová, Jana Blahová, Monika Černá, Barbora Hýlová, Petra Antalíková, Martina Robotová, Lucie Schwarzerová, Kateřina Waszutová, Sára Plzáková, Radka Bednaříková, Eliška Stanjurová, Veronika Vítková.