16. 1. 2022

VÝSLEDKY: Vyškov ve druhé půli otočil zápas s Nejzbachem

Podívejte se na výsledky zápasů čtrnáctého kola 2. Futsal ligy západ a dvanáctého kola 2. Futsal ligy východ.

Výsledky zápasů 2. Futsal ligy

| PÁTEK 14. ledna

FK Kladno - TJ Spartak Perštejn 4:8 (0:5)
Branky: 30. Jaráb (Vašák), 32. Zieber (Čurda), 35. Zieber (Čurda), 40. Kaválek (Zieber) - 5. Chmelan (Bulatović), 5. Filinger, 8. Krob (Bulatović), 12. Bulatović (Kilián), 20. Šlégr (Chmelan), 28. Chmelan (Velyković), 33. Bulatović (Velyković), 37. Chmelan (Bulatović). 

Morgan Commando Teplice - Boca Juniors Krupka 4:9 (2:5)
Branky: 6. Formánek (Zoubek), 14. Formánek (Šváb), 34. Formánek (Stibor), 36. Šedina (Benda) – 1. Cibrik (Taveres), 3. Freitas (Goes), 10. Freitas (Taveres), 13. Taveres (Goes), 19. Goes (Jeronimo), 21. Taveres (Taverna), 23. Cibrik, 29. Taveres (Freitas), 35. Goes (Taveres).

FK Boca Chotěboř - FC Jerigo 1994 Plzeň 5:2 (1:1)
Branky: 2. Klimeš (Staněk), 25. Berky (Staněk), 25. Koutný (Novotný), 26. Formáček (Vymetal), 40. Novotný (Formáček) – 11. Šebek (Vitouš), 22. Pekník (Vitouš).

Absolut Černý Dub - TJ FC Dalmach Turnov 9:4 (4:1)
Branky: 4. Švec, 9. Staněk (Kuna), 16. Pacholík, 19. Kuna (vla.), 27. Kuna (Funda), 28. Novotný (Hornát), 30. Švec (Kuna), 34. Švec (Novotný), 35. Hornát (Švec) – 19. Špína (Vítek), 31. Bangha (Perger), 38. Špína, 39. Semenský.

FK GMM Jablonec n. N. - FC Baník Chomutov 7:15 (4:6)
Branky: 13. Mečíř (pen.), 14. Mečíř, 18. Mečíř, 19. Kořínek, 21. Mečíř, 31. Mečíř (pen.), 32. Beníšek – 6. Kopta, 7. Vondráček, 15. Kopta, 17. Kopta, 17. Tykal, 19. Dolechek, 24. Vondráček, 24. Dolechek, 25. Tykal, 29. Tykal, 32. Vondráček, 36. Vondráček, 38. Vondráček, 39. Šlégr, 39. Minařík.
__________________

FC Baník Ostrava - FC Atraps Modřice 11:1 (4:0)
Branky: 3. Blahuta (Repa), 6. Stachel (Maleňák), 7. Maleňák (Repa), 10. Polášek (Kozelský), 25. Blahuta (Maleňák), 25. Polášek (Maleňák), 26. Polášek (Maleňák), 33. Blahuta (Dluhoš), 36. Maleňák (Dluhoš), 37. Dluhoš (Blahuta), 39. Maleňák (Regec) – 23. Azevedo (Aoki).

FC Tango Hodonín - SKUP Olomouc 3:3 (0:2)
Branky: 30. Šebesta, 32. Sopůšek (Ťok), 32. Ťok – 13. M. Janečka, 15. Šipka (Zapletal), 21. Lošťák.

| SOBOTA 15. ledna

FC Malibu Mladá Boleslav - Wizards DDM Praha 10 3:4 (2:3)
Branky: 3. Chleborád, 20. Chleborád (Šimáček), 37. Maryška (Truksa) – 7. Blažek, 10. Skalický (vla.), 19. Vácha (Blažek), 21. Černohorský (Čechura).

| NEDĚLE 16. ledna

SK Amor Kloboučky Vyškov - 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto 2:1 (0:1)
Branky: 22. Rozehnal (Mikeš), 33. Rozehnal (Vrba) – 9. Novák (Rajnoch).