15. 1. 2023

VÝSLEDKY: Žabinští Vlci poprvé v sezoně prohráli. V městském derby

Máme pro vás pvýsledky zápasů 15. kola 2. Futsal ligy západ a 13. kola 2. Futsal ligy východ.

Výsledky zápasů 2. Futsal ligy

| STŘEDA 11. ledna

FC Baník Chomutov - TJ FC Dalmach Turnov 10:2 (5:1)
Branky:6. Jelínek (Kasal), 7. Jelínek (Tykal), 8. Kadlec (Jamrich), 10. Krok (Kasal), 12. Jamrich, 26. Krok (jelínek), 28. Nový (Jamrich), 29. Vlach (Jamrich), 31. Kasal, 33. Krok (Nejedlý) – 20. Šimek (Semenský), 26. Šimek (Semenský).

| PÁTEK 13. ledna

FC Atraps Modřice - FC Baník Ostrava 5:16 (4:4)
Branky: 1. Bělák (Slováček), 10. Gríger (Bělák), 12. Slováček (Buršík), 17. Slováček (Bělák), 37. Havlín (Čermák) – 2. Repa (Maleňák), 6. Polášek (Maleňák), 14. Repa (Polášek), 15. Polášek (Repa), 22. Polášek (Maleňák), 22. Maleňák (Repa), 23. Polášek (Maleňák), 26. Polášek, 27. Repa (Maleňák), 28. Potůček (Polášek), 32. Polášek, 32. Repa (Maleňák), 34. Polášek (Repa), 36. Ferenc (Stébl), 37. Ferenc, 40. Stébl.

AC Gamaspol Jeseník - SK Amor Kloboučky Vyškov 10:5 (3:1)
Branky: 7. Mráz (Plhák), 7. Žák (Vavrač), 18. Vavrač (Novák), 21. Vavrač (Plhák), 25. Plhák (Vavrač), 28. Marcinov (Novák), 30. Mráz (Plhák), 31. Vavrač (Kmínek), 37. Plhák, 40. Mráz (10 m kop) – 17. Nový (Mikeš), 25. Nový (Tichý), 31. Mikeš (Rus), 32. Procházka (Ševčík), 35. Pešta (Mikeš).

FK Kladno - FC Betis Kadaň 2:3 (1:2)
Branky: 17. Vašák (Čurda), 32. Vašák – 2. Škůrek (Süssmilch), 7. Hrdinka (Janeček), 25. Škůrek (Novák).

FK BOCA Chotěboř - FTZS Liberec B 2:3 (2:1)
Branky: 13. Novotný (Koutný), 17. Novotný (pen.) – 16. Janouš, 34. Zounek, 35. Zounek.

Absolut Černý Dub - Morgan Commando Teplice 8:9 (6:5)
Branky: 5. Pasecký, 7. Hrachovec, 12. M. Staněk (Pacholík), 15. Pasecký, 17. Čermák (Perina), 20. Kadlec, 28. Perina (Čermák), 32. Pasecký (Sobolík) – 1. Benda, 2. Benda (Jeremino), 4. Pacholík (vla.), 7. Formánek (Procházka), 9. Benda (Formánek), 29. Benda (Procházka), 33. Jeronimo (Benda), 33. Benda (Formánek), 36. Šedina (Ruda).

FC Tango Hodonín - FC Pramen Havlíčkův Brod 4:4 (1:1)
Branky: 5. Šebesta (Hynek), 33. Ťok (Varmuža), 38. Šebesta, 39. Ťok (Vanda) – 11. Prchal, 22. Prchal, 29. Cakl (Pabousek), 36. D. Henek.

| SOBOTA 14. ledna

FC Malibu Mladá Boleslav - Bohemians Praha 1905 6:2 (2:2)
Branky: 5. Vaněk, 16. Glöckner (Vaněk), 24. Komma, 26. Maňas (Volf), 32. Maňas (Bělík), 35. Vaněk (10 m kop) – 8. Lízálek (Ploc), 15. Kosina (Lízálek).

| NEDĚLE 15. ledna

Helas Brno B - Žabinští Vlci Brno 3:1 (1:0)
Branky: 6. Špička (Sznapka), 36. vlastní, 38. Lidmila – 22. Havlín (Chráscina).