8. 2. 2019

Ženská futsalová Celostátní liga finišuje

Během následujících dvou víkendů budou odehrány poslední turnaje základní části nejvyšší ženské futsalové soutěže. Tuto neděli 10. 2. se bude hrát turnaj konference východ v Ostravě v hale Sareza a příští neděli 17. 2. poslední turnaj západní konference v hale Lokomotivy Plzeň.

Ve východní konferenci jsou již jistými vítězkami brněnské Nástěnky, ale o druhé místo si to rozdají Tequilky s Baníkem. Oba tyto týmy již mají zajištěný postup, ale hraje se o nasazení do skupin na finálovém turnaji. Mimo hru už je Tango Hodonín, na které zbyl nepostupový černý Petr.

V západní konferenci je situace mnohem vyrovnanější. Velmi blízko postupu je vedoucí Interobal Plzeň a jen velmi divoká souhra náhod by ho mohla připravit o postup, ale také se hraje o první místo a nasazení do čela skupiny ve finálovém turnaji. Naopak v oblasti velmi divoké teorie je postupová šance Kadaně, která v minulém turnaji nevyužila domácího prostředí. Ovšem trojice Liberec, Česká Lípa a Black Bridge Praha svede mezi sebou bitvu o dvě zbývající postupová místa.

Poslední kolo celostátní ligy má tento program:

Východ:
Neděle 10.1. od 9:00 v hale Sareza v Ostravě - Přívoze, pořadatelem turnaje je Baník Ostrava.

Západ:
Neděle 17.1. od 10:00 v hale Lokomotivy Plzeň, pořadatelem je Interobal Plzeň.

A ještě jednou připomínáme, že první tři týmy z každé konference postoupí do finálového turnaje Mistrovství ČR, který se bude konat v sobotu 15.června 2019 v Plzni v hale Lokomotivy.

Dokument

8. 2. 2019

Rozpis utkání - MČR ženy 2019